Zápis do MŠ pro školní rok 2023/2024

← Zpět na aktuality

Dokumenty ke správnímu řízení: rodný list dítěte, vyplněnou žádost, lékařské potvrzení o očkování dítěte (ke stažení v záložce Dokumenty od dubna), potvrzení o trvalém pobytu dítěte (Matrika města Kosmonosy) nebo OP dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce, který žádá o přijetí dítěte. Cizinci – kopii dokladu o povolení k dlouhodobému pobytu na území ČR.

Příjem žádostí k předškolnímu vzdělávání: 4. 5. 2023 od 9 – 11 / 12 -15 h/pauza 11-12h/

 v kanceláři ředitelky školy

ELEKTRONICKÝ PŘEDZÁPIS: naše MŠ nabízí zaregistrování žádosti a vyplnění potřebných údajů k přijetí dítěte prostřednictvím elektronické komunikace. Poté je potřeba originální dokumenty k přijetí dítěte přinést 4. 5. 2023 s dalšími dokumenty (OP dítěte a zákonného zástupce, potvrzení trvalého pobytu, rodný list dítěte) do MŠ.

Na webu: www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní.

odkaz:  e-zápis bude spuštěn: 17.4. – 2.5.

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné osobně doručit do MŠ.

PRO PŘIJETÍ DÍTĚTE DO MŠ NEROZHODUJE POŘADÍ PODANÉ ŽÁDOSTI!!!

Kritéria přijímání do MŠ: v záložce Dokumenty – zápis

Schůzka pro nové rodiče: červen 2023 (přesné datum bude oznámeno po ukončení přijímacího řízení)

Školné pro školní rok 2023/2024  činí 550,- Kč / za měsíc.

Nástup dětí ve školním roce 2023/2024 začíná 4. 9. 2023